O mne

CEO

Ahoj, som Tomáš

Som študent, ktorý rád vytvára webové stránky cez WordPress už niekoľko rokov. Takisto rád prerábam staršie web stránky do novej modernej podoby. Mám skúsenosti s každou časťou tvorby web stránky. V prípade potreby prizývam na spoluprácu ďalších odborníkov, medzi ktorých patria grafici, programátori, fotograf a kameraman.

Prečo práve ja ?

CENA – Viem aké ceny ponúkajú profesionálne firmy za vytvorenie webstránky. Preto ponúkam férové ceny – tak aby ste boli spokojný vy ale aj ja.

EFEKTÍVNOSŤ – Pracujem sám, takže žiadne navýšenie ceny alebo času, pre neefektívny tím. Záleží mi na zákazníkovi, preto sa snažím dodržať termín, ktorý si zvolíme.

ODPORÚČANIE – Samozrejme neviem vytvoriť všetko na mieru. Čo viem a čo neviem spraviť poviem rovno pri dohode. Ale ak aj niečo neviem spraviť, viem vám doporučiť iných, ktorí vedia.

Moje ciele

Moje ciele priamo súvisia s vašimi výsledkami.
  • Vylepšiť predaj služieb na Vašom webe

  • Vytvoriť a vylepšiť Váš marketingový potenciál (produkty, služby)

  • Poskytovať prístup k jedinečným technológiám, ako aj k poznatkom a skúsenostiam na vybudovanie úspešného podnikania na internete

  • Ukázať Vám jasné, merateľné výsledky a pravidelnú prácu na rozvoji vášho podnikania na internete

Môj príbeh

2014

Sledovanie webových kurzov a návodov. Vytvorenie vlastnej webstránky na učenie a zdokonaľovanie sa.

2015

Prvá oficiálne spustená webstránka pre klienta.

2016

Dokončených 10 webstránok pre rôznych zákazníkov. Vytvorená vlastná webstránka na propagovanie služieb.

2020

Vytvorených 50 webstránok. Rôzne spolupráce s klientmi. Získavanie zákazníkov po celom Slovensku. Zdokonalenie v SEO optimalizácií.